فروش دستگاه فیزیوتراپی
خانه / دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی / فروش دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

فروش دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی جز ملزومات تمامی بیمارستان ها به شمار می رود.نوع با کیفیت این دستگاه ها را باید از مراکز فروش مربوطه تهیه نمود.

دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

خرید دستگاه های فیزیوتراپی بیمارستانی

دستگاه های فیزیوتراپی جز ملزومات هر بیمارستانی است.همه روزه به دلایل مختلف، متاسفانه شاهد شکستگی، کش آمدگی،در رفتگی و….اعضای بدن هم وطنانمان هستیم.
برای شروع سناریو درمانی به خصوص برای افرادی که از آسیب دیدن عضله داخلی بدن خود رنج می برند، استفاده از دستگاه های فیزیوتراپی بیمارستانی لازم و ضروری می باشد.نبود این دستگاه ها سناریو درمان را به قدر قابل توجهی به عقب می اندازد و ممکن است خدایی ناکرده بهبودی کامل نیز برای فرد آسیب دیده حاصل نشود.
پس مدیران فروش مربوطه، باید نهایت دقت را در خرید این دستگاه ها داشته باشند.

دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

خصوصیات منحصر به فرد دستگاه های فیزیوتراپی

اهمیت وجود دستگاه های فیزیوتراپی بر هیچکس پوشیده نیست. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند.امروزه شاهد وجود دستگاه های فیزیوتراپی خانگی نیز هستیم.
متاسفانه افزایش نرخ ارز در بازار، این دستگاه ها را با رشد چند برابری قیمت رو به رو کرد.ولی به هرحال از این قبیل کالا ها جز واجبات هر شهر و دیاری به شمار می روند و تهیه آن هر چقدر هم که سخت باشد باز هم نمی توان از خریدشان چشم پوشی کرد.
این دستگاه ها با اشعه هایی از قبیل اشعه های مادون قرمز و امواج مختلفی نظیر امواج دیاترامی کار می کنند.این تشعشعات و این امواج باعث می شوند درد فرد تا حدی بهبود یابد و همچنین عضله های گرفته شده یا آسیب دیده رفته رفته روند بهبود خود را پیدا کنند.تفاوت دستگاه های فیزیوتراپی بیمارستانی با نوع خانگی آن هاما به طور کامل با واژه دستگاه های فیزیوتراپی آشنایی داریم.می دانیم که این دستگاه ها برای رفع اختلالات جسمی و عضله ای به کار می روند.اما با دستگاه های فیزیوتراپی خانگی کمتر آشنایی داریم.
دستگاه های فیزیوتراپی خانگی به مراتب نسبت به نوع بیمارستانی آن ها فضای کمتری را اشغال می کنند و همچنین کار با آن ها نیز خیلی راحت تر است.هر دو دستگاه ها برای رفع مشکلات جسمی نظیر گرفتگی های شدید، پاره شدن عضله داخل بدن، دیسک کمر و…. مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

قیمت دستگاه فیزیوتراپی بیمارستانی

دستگاه های فیزیوتراپی بیمارستانی یک کالای کاملا تخصصی محسوب می شوند و تعیین قیمت آن ها به هیچ وجه کار هر کس نیست و فقط افراد متخصص می توانند در این حیطه وارد شوند و در آن نقش داشته باشند.
اما در کل قیمت دستگاه های فیزیوتراپی بر اساس پارامتر های زیر تعیین می گردد:

  • شرکت تولید کننده دستگاه
  • نوع فروش دستگاه
  • کیفیت و چگونگی عملکرد های دستگاه
  • نوع فروش دستگاه
Call Now Buttonتماس بگیرید